За визнанням лікарів, сьогодні в аптеках знаходиться до 80% ліків-підробок. Мрієте вилікуватись..?
Спробуйте прадавні, але надійні рецепти. Поєднання продуктів бджільництва та трав приємно вразить вас своєю ефективністю.
У зв'язку з новими сучасними технологіями виробництва та переробки їжі, в її складі, в значній мірі, знижена наявність основних, мікронутрієнтних компонентів. Для нормального функціонування організму, крім жирів, білків та вуглеводів, людина повинна отримувати, близько півтора десятків вітамінів, близько двох з половиною десятків, мікро- і макроелементів, (мінералів і солей, більше 24 класів фитонутриентів, клітковину). В противному разі розраховувати на якісну роботу органів – наївність.

Нагадувати про те що збій в роботі будьякого органу призводить до розвитку тієї чи іншої болячки, гадаю лишнє, так само як і лишнім є нагадування про те що хворобу дешевше уникнути профілактичним шляхом, чим її лікувати. Людина так цікаво влаштована, що інвестувати в продукти які ведуть до втрати здоров’я (цигарки, алкоголь, наркотики) їй набагато цікавіше ніж в вітаміни чи біодобавки за рахунок яких, це здоров’я має зміцнюватись.

Ще століття назад, у будьякому разі в Україні, наші нащадки вимушені були вживати свіжоприготовану їжу і ця невеличка незручність була запорукою їх міцного здоров’я.

Сьогодні ми, більшою мірою, вживаємо продукти з прилавків магазинів, частина яких є результат технологічної переробки, що значно знижує їх поживну цінність, тому, як повідомляє офіційна медицина, навіть відносно здорових людей стає все менше і менше.

Сучасний спосіб життя, з його шаленним ритмом, обмежує наші можливості в приготуванні їжі з свіжих природно вирощених продуктів. Тим не менше вихід з цієї незручної ситуації існує, і одним з перевірених напрямків пропонується використання біодобавок. Звичайно, бажано щоб ці добавки мали найбільш природне походження. Саме через це біодобавки на основі продуктів бжільництва є найбільш підходящими і ефективними для переважної більшості населення.

Для того щоб зрозуміти чому люди до цих пір, нетрадиційній медицині довіряють більш чим традиційній, вважаю буде корисним нагадати що перевага традиційної медицини, в більшості випадків, до недавньго часу, була обумовлена можливостю доступу до технічних та хімічних засобів що забезпечували досить високу точність в визначенні правильного діагнозу.

На сьогодні, ці переваги досить умовні через те, що переважна спільнота лікарів керується зовсім іншими мотивами ніж ті які викладені в "Клятві Гіппократа".

Не маю наміру моралізувати з цього приводу, бо в епоху "дикого капіталізму" це абсолютно безперспективна справа, кращим варіантом вважаю більш глибоке вивчення свого організму, його функціонування, та його утримання в здоровій активній формі.

Одним з засобів, який може вам допомогти в вирішенні цього завдання, це продукти української компанії "Фітапісвіт". Створені на базі продуктів бджільництва і цілющих трав, з використанням новітніх технологій, які мають широкий спектр очищення, відновлення та зміцнення практично всіх органів організму (в силу своєї натуральності) не надаючи побічних ефектів при прийомі, як всередину так і зовнішньо.