Сайт відродження ведичних традицій.

На сайті 34 гостя та 0 користувачів

Є що сказати - пишіть: versiyaw@ukr.net
ЖИТЛО
За звичай, єдиного стилю в архітектурі слов'ян не визначено. На півночі це дерево. На півдні камінь або глина. Захід і схід, щось посередині. Але було та й залишилось спільне - звичка прикрашати своє житло рушниками, ряднами, різними елементами, природного декору.
ЗДОРОВ'Я
Мало хто краще слов'ян знав силу трав, меду, джерельної води. Природа щедро обдаровувала своїм різномаїттям кмітливих та не ледачих "дітей", а вони вміло користувались її дарами. І до сьогодні збереглись дивовижні практики лікування які дивують офіційну медицину своєю ефективністю.
ЗВИЧАЇ
Справжнє світосприйняття слов'ян немає нічого спільного з будь якою, сучасною, релігією. До християнства славили вони ПРАВ (світ Богів) від того і православними звались. Мали заповіти від Богів своїх, з повагою до них ставились та суворо дотримувались, вимагаючи, від своїх нащадків, того ж.
РЕМЕСЛА
Три земних стихії: камінь, метал та дерево гармонізують простір існування людини. Три небесні стихії: повітря, вода та вогонь є стихіями життя всього оточуючого світу. Предки вміло поєднували земне з небесним і створювали неймовірні магічні вироби, які окрім свого основного призначення, несли ще і функцію оберегів.
ПАНТЕОН СЛОВ'ЯНСЬКИХ БОГІВ ТА ЇХ ЗАПОВІТИ.
Давним-давно, коли люди шанували Богів, які допомагали їм у важкі часи, поросили люди залишити їм Заповіді Божі, щоб самим не забувати і нащадкам передати. Щоб знали нащадки як необхідно жити щоб щастя і радість не покидали Раси великої. Заповідей тих багато, як і Богів що їх дарували, але Два Великих Принципи - свято шанувати Богів і Предків своїх і жити по Совісті, є основою-основ на яких ці заповіді влаштовані.
ЗВИЧАЇ І ТРАДИЦІЇ СЛОВ'ЯН
Обряд - це певний ряд дій, який послідовно і постійно відтворює і підтримує всесвітній порядок, тому обряд Відичного Православ'я не може бути довільним, кожна обрядова дія повинна мати певну послідовність і бути точно розрахованою за часом і місцем дії.
ВЕДИЧНИЙ СВІТОГЛЯД
СВІТОСПИЙНЯТТЯ - ІНГЛІЯ
МІФИ ТА ЛЕГЕНДИ
БІБЛІОТЕКА
ЖИТЛО ТА ІНТЕР'ЄР
Житло! Місце яке ми обожнюємо, або ненавидимо. Місце куди ми прагнемо, або від якого ми біжимо. Але однозначно це місце, де ми хотіли б відчувати себе в безпеці та затишку, абстрагуючись від усіх проблем сучасного світу, релаксуючи, могли відновити сили та психічну енергію свого тіла. На жаль, не кожен має таку можливість. Але те що таку можливість повинен мати кожен, беззаперечне право надане самою природою. Нажаль ми не можемо забезпечити кожного хто потребує житлом, але ми можемо допомогти створити необхідну ауру в тому яке вже є, або побудувати нове.
Ремесла
Мало мати житло. Житло тоді має свою магічну захисну силу, коли коли в ньому присутні і згармонізовані всі земні і небесні енергії. Окремо, грубуваті форми предметів з каменю, металу чи дерева, на перший погляд, заважкі для вжитку, в об'єднанні ж викликають відчуття надійності грубої краси та затишку.
Вироби з дерева
Cras sagittis. Vivamus in erat urna cursus vestibulum.
Вироби з глини
Cras sagittis. Vivamus in erat urna cursus vestibulum.
Вироби з металу
Cras sagittis. Vivamus in erat urna cursus vestibulum.
Вироби з тканини
Cras sagittis. Vivamus in erat urna cursus vestibulum.
ЗДОРОВ'Я
Здоровий спосіб життя слов'ян, великою мірою опирається на розуміння своєї присутності в магічному колі природних процесів. Звідси довіра до трав, не тільки в лікуванні а і повсякденному житті. Потяг до активного відпочинку в середліссі. Намагання спілкуватись з лісними мавками, лісовиками, іншими видимими і невидимими мешканцями. Магія, для слов'ян, не є чимось незвичайним. Навпаки, розуміння того без неї не відбувається ні однієї події в житті викликає у слов'ян бажання вивчати, розуміти і користуватись містичними силами природи.
КУЛІНАРІЯ
Вважається що основою слов'янської кулінарії є ведична кухня, яка базується на фундаменті вегітаріанства та сироїдення. На сьогодні це далеко не так. Чесно кажучи і в давнину слов'яни харчувалися не тільки сирою їжею. В залежності від ореолу існування (ліс, степ, річка чи море) і формувався їх харчовий раціон. В лісовій місцевості знаряддями видобування їжі були луки та списи, в степовій плуги, в місцях де багато води - неводи та інше знаряддя для вилову риби. А були й місця де все це працювало спільно і залежало тільки від пори року.
ЗНАКИ, СИМВОЛИ, ОБЕРЕГИ
ОБЕРЕЖНІ ЗНАКИ
Свасика чи свастя – це найдавніші сакральні індоєвропейські, ведичні знаки, які можна знайти в орнаментах багатьох світових культур, у тому числі – стародавньої трипільської. Дуже шанованими свастичні символи були у слов'ян. А ще свастика — святий символ у буддизмі, індуїзмі, джайнізмі, зороастризмі, бон...
РУНИ
Руни - древньоскандинавські письмові знаки. Протягом багатьох століть використовувалися для пророкувань, та для прийняття важливих рішень. Рунічні написи вирізалися переважно в Скандинавії на меморіальних каменях, а також зброї, амулетах і талісманах. В той же час, в прадавні часи, рунами користувались...
ЗНАКИ НА ВИШИВАНКАХ
Всесвітній день вишиванки. Свято, яке відзначають третього четверга травня, було засноване 2007 року та покликане зберегти культуру та традиції створення і носіння етнічного вишитого українського одягу. Нині вишиванка все більше входить у буденне життя українців, її все частіше одягають у день весілля, на свята,..

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

НА ДАНИЙ ЧАС ПРОЄКТ ЗНАХОДИТЬСЯ В СТАНІ РОЗРОБКИ.